Lajmet e fundit

Si Ishte Dje Dhe Si Është Sot, Bora Zemani Ka Ndryshuar Kaq Shumë

Si ishte dje dhe si është sot, Bora Zemani ka ndryshuar kaq shumë

 

Si ishte dje dhe si është sot, Bora Zemani ka ndryshuar kaq shumë

 

Moderatorja e emisionit shumë të shikuar aktualisht, “Përputhen” duket se ka ndryshuar shumë ndër vite.
“Vipat e Bllokut” kanë publikuar pamje se si është dukur prezantuesja e njohur shqiptare ndër vite.

 

Bora duket se ka evoluar shumë në dukje, sakaq zor do ta besoni se bëhet fjalë për të njëjtin person./Indeksonline/Pamjet ne linkun me posht.