Lajmet e fundit

Këngëtarja E Njohur Irini Qirjako Si Rrallëherë Zbulon Të Pathëna Për Jetën E Saj…

 

Irini Qirjako është një ndër këngëtaret më të njohura dhe muzika ku ajo identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së Jugut.

 

Me një karrierë të gjatë prej më shumë se tre dekadash ajo është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar.

 

Dhe së fundmi Irini ka qënë e thirrur në emisionin ’E diell’ ku në një intervistë me moderatoret e këtij emisioni ajo ka zbuluar shumë të pathëna për jetën e saj.
Gjatë intervistët Irini zbuloi rastin e një fansi të saj i cili ishte i fiksuar pas këngëtares aq sa bëntë sherr me gruan e tij.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

‘Një koleg i im më tregon, aman moj Irini ta dish ti është një fansi jot shkodran, kudo ku shkon mban me vete foton tënde madje dhe në gjum fle me të.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Halli i maddh është se ai bënte sherr dhe megruan.Gruaja u bë xheloze, plasi sherri në familje. I thashë po ç’faj kam unë. Fansat janë të çmendurpas artistave’ ka tregaur këngëtarja.