Lajmet e fundit

Rimodelon Gjithe Boten Por Akoma Vajzen E Tij / Ja Sa Natyrale Dhe E Bukur Eshte Vajza E Skerdi Farise…

 

Skerdi Faria eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun shqiptare pasi ka me mijera ndjekes te cilet e duan.

 

Ai eshte mjaft spontan dhe humorist duke e kthyer punen e tij ne argetim dhe duke i trajtuar koleget dhe stafin si miqte e tij.

 

Doktori i famshem i vipave shqiptare ka rimodeluar me mijera vipa dhe persona te thjeshte jo televizive dhe per kete eshte shume i lumtur. Shume personazhe televizive ja besojne atij trupin apo fytyren e tyre pasi ai eshte nje nder me te miret.
Por nga ana tjeter Skerdi ka dhe nje jete private dhe familjare shume aktive pasi deshiron qe ta ndaje punen nga familja duke i dhene atyre kohen e duhur.

 

Skerdi prej vitesh eshte i martuar dhe nga martesa e tij me bashkeshorten jo personazh publik, kane nje vajze qe tashme eshte rritur shume.
Vajza e Skerdit eshte gjithashtu po aq e cilter dhe ka nje sens humori te trasheguar nga babi i saj. Marrdhenia e Skerdi Farise me te bijen eshte nje marrdhenie aq sa prinderore dhe shoqerore, pasi ata mund te kalojne “momente te cmendura” se bashku.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Por do te thoni ju a ka vene dore Skerdi duke i rimodeluar fytyren apo trupin se bijes. Jo, vajza e tij eshte shume natyrale dhe e bukur saqe nuk do ta besonim aspak se ajo ka pasur nderhyrje bukurie ne fizikun e saj, buzet jo shume te trasha, nje hunde e vogel dhe jo aq perfekte, linja trupore normale.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Madje vajza e Skerdit ka nje fizik te mbushur dhe jo ato linjat perfekte me nje bel te holle dhe kembe te holla.