Lajmet e fundit

Aktori Me Origjinë Shqiptare Prezanton Për Herë Të Parë Nënë E Tij Dhe Rrjeti U ‘’Çmend’’

Advertisement

 

Me t’u zbuluar që është me origjinë shqiptare, Can Yaman është kthyer në aktorin turk më të komentuar në media.

 

Advertisement

29 vjeçari që po çmend vajzat në Turqi pas transformimit të tij në pamje u bë shumë i njohur nga seriali “Dolunay (Hëna e plotë)”, por famën më të madhe e mori me serialin “Erkenci kus (Zog i hershëm)”.

 

Gjithashtu muaj më parë Yaman la aktrimit dhe po kryen shërbimin ushtarak në Izmir gjë që i ka mërzitur fanset e tij të cilat janë të shumtë në numër.
E nisur nga kjo aktori ka publikuar foton e tij të parë me rrobat e shërbimit ushtarak.
Jo vetëm kaq ai ka befasuar dhe ndjekësit e tij pasi ka prezantuar për herë të parë nënë e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

’Nëna ime e dashur’ ka shkruar krahas fotos aktori.
Kaq u deshtë dhe rrjeti u çmend nga pëlqimet dhe komentet në foto.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement