Lajmet e fundit

E Mbani Mend “Maltin” Nga “Bidai”? Nuk Do E Besoni Sa Shumë Ka Ndryshuar

 

Të gjithë e mbajmë mend atë dhe rolin e saj. Malti ka mbetur një nga personazhet e paharruar të serialit indian “Bidaai” që vite më parë u transmetua në TV Klan.

 

Malti ishte një personazh i pëlqyer nga publiku për shkak se përveç intrigave që bënte, ishte edhe qesharake.

 

Aktorja e cila luante Maltin quhet Ashita Dhawan. Ajo është 37 vjeç, e martuar dhe ka dy fëmijë binjakë.
Ajo ka ndryshuar në pamje pasi kanë kaluar shumë vite prej “Bidaait” por sërish mbetet shumë e ëmbël.

 

Sa i përket karrierës, Malti vazhdon aktrimin dhe luan në seriale shumë të ndjekur në Indi. Më poshtë po ju sjellim disa foto të reja nga ajo.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…