Lajmet e fundit

Pendohet Publikisht Alketa Vejsiu, Pasi Talli Xhemin Dhe Motrat Vjollca Bën Veprimin E Papritur

Advertisement

 

Alketa Vejsiu ka vendosur të bllokojë të gjitha komentet në dy postimet, që u përhapën me shpejtësi në median rozë.

 

Me një shikim të shpejtë në profilin zyrtar të revistës “Class” në Instagram, vemë re se në postimin për Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca, janë fshirë të gjitha komentet.

 

Për motrat Vjollca, Luanën dhe Marinën pendesa ka qenë e dyfishtë pasi përveç se janë bllokuar komentet, është fshirë dhe shkrimi ironizues, për jetën mes sheikëve.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Madje përveç kësaj, në të dyja postimet nuk mund të lihet asnjë koment. Ky reagim vjen pasi shkrimet përkatëse nga revista “Class”, që është nën pronësinë e moderatores, Alketa Vejsiu morën dhenë në median rozë.
Disa nga replikat e ndjekësve, që e kritikuan shumë veprimin e moderatores, duke e quajtur të ulët dhe pa vlerë.

Advertisement
Advertisement