Lajmet e fundit

Adelina Ismajli ‘thumbon’ Leonora Jakupin, FSHISË, FSHISË DADËS

Advertisement

Adelina Ismajli ‘thumbon’ Leonora Jakupin, pas shkarkimit të vëllaut të saj nga Ministria e Punëve të Jashtme: FSHISË, FSHISË DADËS
***

 

Siç ishte komentuar mjaft shumë ‘mosmarrëveshja’ që kishin mes dy artisteve të njohura shqiptare Adelina Ismajli dhe Leonora Jakupi, duket se dyshja nuk i kanë rregulluar raportet me njëra-tjetrën akoma.

< img decoding="async" src="https://i.imgur.com/fkJWBXS.jpg" />
Advertisement

 

Pas shkarkimit të 11 diplomatëve nga Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, ndër ta ishte vëllau i këngëtares nga Drenica, Leonora Jakupit, Adnan Jakupi.

Advertisement

 

Ai mbante pozitën e Këshilltarit në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe ishte edhe sekretar i dytë në Ambasadën e Kosovës në Shqipëri.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërkohë që këngëtarja e njohur Adelina Ismajli, ka reaguar në InstaStory, ku ka shkruar “Fshisë, fshisë, dadës”, duke lënë të nënkuptojë se ka ‘thumbuar’ Leonorën, me të cilën nuk i ka raportet fare të mira.

Advertisement