Lajmet e fundit

Hajde hajde, rrëfehet motra e Bes Kallakut: “Askush nuk e dinte që isha motra e Besit, ja si e fitova punën në televizion”

 

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderonte në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar kohë më parë në emsionin “Ditë e Re” në Rtv Ora.

 

Ajo ka rrëfyer se në punën në televizion ajo e ka fituar me audicion dhe në fillimet e karrerës së saj askush nuk e dinte që ajo ishte motra e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.Ajo tregon se ky fakt është kuptuar shumë vonë nga kolegët e saj.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

 

“Nuk më ka penguar fakti e të qënurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mund të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetje! Jam Ana, motra e Besit’. Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë.Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

 

Ana ka folur për njohjen e saj me bashkëshortin, jetën e saj si një mami me dy fëmijë gjithashtu gjatë intervistës nuk është lënë pa u prekur dhe marrëdhënia e saj me Besin. Ndër të tjera, ajo ka treguar më shumë detaje rreth jetës së saj private, si dhe nuk ka lënë pa përmendur dhe marrëdhënien e saj me Besin dhe tregon se është mjaft krenare për vëllain dhe arritjet e tij.

 

“Nuk më shqetëson fare, jam shumë krenare dhe dua ta bërtas që jam motra e Besit. Sepse bëhet fjalë për një person si Besi, super të suksesshëm, pozitiv i cili ka ecur vetë dhe e ka ndërtuar karrierën e tij vetë që kur ka qenë fëmijë” thotë ajo.