Lajmet e fundit

”U Martova Me Vello Dhe Kostum Üshtarak”/ Bieta Sulo Qan Në Studio Nga Rrëfimi…!

Advertisement

 

Bieta Sulo nuk është përmbajtur. Flasim për moderatoren e emisionit shqiptar “Ftesë në 5” e cila sot është përlotur gjatë emisionit live.Ajo ka pas të ftuar në një lidhje direkte, Lesia Fylymanovin vajzën nga Ukraina e cila u martua në kohën e fundit, aspak normale në vendin e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Lesia ka rrëfyer me plot emocione përgatitjet e martesës në kohë kur shteti saj po përballet me a gresionin rus që nga mëngjesi i 24 shkurtit.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Advertisement

 

Ajo tregoi se ishin miqtë ata që ndihmuan që të gjente një vello dhe të bënte pak make up, ndërkohë që në trup mbante veshur rroba ush tarake.Derisa Lesia është duke qëndruar krah të shoqit në Kiev, vajza e tyre është zhvendosur në tjetër qytet për arsye sigurie.E prekur shumë nga ky fakt, Lesia nuk i mbajti dot lotët gjatë intervistës, duke përlotur kështu edhe vetë moderatoren, Bieta Sulo.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement