Lajmet e fundit

(Video) “Ndarjen Me Borën Unë E Vuajta, Ajo Jo”, Donaldi Zbraz Zemrën Dhe Tregon Gjëra Që Nuk I Kishte Thënë Kurrë Më Parë…

 

Marrëdhënia e Donald Veshajt me moderatoren e njohur të ‘Top Channel’, Bora Zemanin, është një ndër më të komentuarat në mediat rozë, sidomos pasi aktori i humorit u bë pjesë e reality show-t ‘Big Brother VIP’.Së fundmi Donaldi teksa bisedon me moderatoren Egzona Rafuna ka folur për ndarjen nga moderatorja duke rrëfyer se e ka vuajtur shumë.
Shtyp hapësiren rek lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plote

 

Nga ana tjetër Donaldi na ka treguar se nuk ka ndodhur e njëjta gjë me Borën, gjë që le të nënkuptohet se kjo e fundit nuk e ka vuajtur ndarjen nga aktori.

 

“Ndarjen e kam vuajtur shumë, ndërkohë nga të tjerët nuk ishte e njëjta gjë”-tha Donald Veshaj, duke treguar për herë të parë detaje për ndarjen me Borën.