Lajmet e fundit

‘Bihter” Dhe “Adnan” Takohen Pas Shumë Vitesh Me Mall, Ja Çfarë Shkruan Aktori

Me siguri të gjithëve ju kujtohet një nga serialet turk më të ndjekur, “Dashuri e ndaluar”.

 

Seriali kishte në qendër Bihterin (që u luajt nga aktorja Beres Saat), një vajzë e pashme që martohet me një burrë të pasur më të madh në moshë, Adnanin (personazh i cili u luajt nga aktori Selçuk Yontem).

 

Dhe pas shumë vitesh dy aktorët e njohur janë takuar sërish dhe duken se ato ruajnë një marrëdhënie të mirë dhe pas përfundimit të serialit.
‘Beeren erdhi të më takonte, sa mirë që bëri’ ka shkruar krahas fotove ‘Adnan’.

 

‘Takimi i ynë ishte shumë i bukur” i shkruan më pas në koment Beeren.
Menjeherë pas postimit të fotove nuk mungua as komentet dhe as pëlqimet për dy aktorët të cilat në pak orë ishin me mijëra.
‘Sa na kishit munguar’, ‘Jeni të paharrueshëm’janë disa nga komente që fansat e tyre i bënë për aktorët.