Lajmet e fundit

Bora Zemani e tr.adhtoi dhe e ndau, Vin Veli pas dy vitesh e le me ‘g.isht ne goje’, ja cfare po ndodh me jeten e tij…!

Advertisement

 

Bora Zemani e tr.adhtoi dhe e ndau, Vin Veli pas dy vitesh e le me ‘g.isht ne goje’, ja cfare po ndodh me jeten e tij

 

\Artvin Veli, DJ i njohur si Vin Veli është në një lidhje sentimentale prej dy vitesh me një tjetër vajzë, pas ndarjes nga moderatorja Bora Zemani, me të cilën ka edhe një djalë, Arborin. I ftuar në ‘Dola te Ola”, Veli tha se prej dy vjetësh ndodhet në një marrëdh ënie, por partnerja e tij nuk ka dëshirë të bëhet publike, pasi nuk i përket fushës së artit apo medias.

Advertisement

 

Ai shtoi më tej se ajo është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojnë bashkë, por që shpreson që në të ardhmen kjo gjë të ndodhë. “Jam në një lidhje prej dy vitesh. Nuk e kam bërë publike. Ajo nuk është pjesë e fushës së artit apo medias. Është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojmë bashkë. Shpresoj që në të ardhmen të ndodhë kjo gjë,”– tha Veli ndër të tjera.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Veli ka më shumë se tr evite që është ndarë nga Zemani e cila tashmë është në një ludhje zyrtare me moderatorin Donald Veshaj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement