Lajmet e fundit

Burri I Bora Zemanit Tregon Momentin Prekës/ Ditën Që Lindi Im Bir, Humba Tim Atë

Advertisement

 

Të gjithë sot nuk i shpëtojmë dot efekteve të aplikacioneve, kështu ka ndodhur edhe me Vin Velin, i cili ka zgjedhur ta postojë në Instagram foton me efektin se si ai do të dukej në moshë të madhe.

 

Stafi e shfaqi në studio foton, dhe Veli na tregoi se edhe në atë moshë e shihte veten duke punuar si DJ. Ai zbuloi se në atë portret ngjante shumë me babanë e tij, ndaj kishte vendosur ta publikonte.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Vin Veli ndau një moment të dhimb shëm te Ola, ku rrëfeu se babai i tij kishte ikur jo vetëm para kohe nga jeta por edhe papritur, pasi kishte pësuar a tak ka rdiak. Një moment shumë i vështirë për DJ dhe familjarët e tij, pasi humbja e njeriut të tyre të shtrenjtë erdhi vetëm 2-3 orë pasi në jetë kishte ardhur nipi i tyre, të cilin babai i Vin Velit mundi ta shihte vetëm në foto.

Advertisement

 

Veli rrëfeu mes emocioneve marrëdhënien që ka patur me të atin. Ai e kujton si një njeri shumë të dashur që nuk e ka ndaluar kurrë për gjërat që ai ka dëshiruar, përfshi këtu as për dëshirën e madhe që Vin Veli kishte për t’u bërë DJ, pasion i cili ndonjëherë e ka penguar për t’iu përkushtuar plotësisht mësimeve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërkohë që tregoi për raportin që ka me nënën dhe të vëllanë, tha se ata i ka afër, ndërsa motrën e ka në Amerikë. “Më mungon shumë motra dhe dy fëmijët të cilët nuk i kam parë për shkak të pandemisë”, tha ai.

Advertisement
Advertisement