Lajmet e fundit

Ç’ka Ndodhur Sot Me Fotininë Dhe Danjelin…?

 

Çifti fitues i edicionit të 9 të “Big Brother”, pas mbarimit të këtij reality show për një kohë të gjatë ishin në qendër të vëmendjes së mediave.

 

Rreth një viti më parë u përfol se Fotini dhe Danjel ishin ndarë por çifti i mohoi thashethemet duke postuar shpesh foto me njëri-tjetrin e duke treguar se janë shumë të dashuruar.

 

Më pas çifti deklaroi se do të mbanin dasmën që të gjithë mezi e kishin pritur.
Mirëpo kanë kaluar shumë muaj që nga deklaratat e tyre të fundit dhe Fotini e Danjel janë zhdukur.
Profili i tyre në Instagram “La fo da” nuk ekziston por vetëm faqe të fansave që mbajnë emrin e tyre.

 

Nuk dihet ende çfarë ka ndodhur me çiftin e preferuar të publikut dhe fakti që ata nuk janë më aktiv në rrjete sociale prej shumë kohësh, me siguri do rinisë thashethemet për ndarje.Pamjet KE TU.