Lajmet e fundit

Ditë Të Zeza Për Ardit Gjebrenë/ Humb Njeriun E Dashur Të Familjes:Dashuria E Familjes U Prefsh Në Paqe!

 

Ditë të zeza për Ardit Gjebrenë/ Humb njeriun e dashur të familjes:Dashuria e familjes u prefsh në paqe!
Ardit Gjebrea ka dhArnë para pak minutash lajmin e hidhur se xhaxhai i tij, Shpëtim Gjebrea është ndarë nga jeta.

 

Gjebrea ka postuar një foto të xhaxhait në Instagram duke shkruar se një tjetër ëngjëll i është shtuar familjes.Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

 

Ardit Gjebrea ka pasur një moment kur nuk kishte asnjë lek | Droni.al

 

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…shembulli i mirësise, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd. Në paqe shpirti yt. Shpëtim Gjebrea”, shkruan moderatori.Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë: