Lajmet e fundit

La Milionat Per Te! Nga Planet E Dasmës, Deri Te Emrat E Binjakeve: Eni Vasili I Zbulon Të Gjitha

 

Moderatorja e njohur, Eni Vasili ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”. Ajo foli gjerë e gjatë për jetën private, duke i zbuluar të gjitha.

 

Eni tha se ajo dhe partneri kanë në plan të martohen me një ceremoni të thjeshtë, buzë detit.

 

“Unë ja kam premtuar Armandit dasmën dhe do e bëjmë nëse kemi kohë nga puna. Mendoj një ceremoni e thjeshtë, në plazh, me dy vajzat tona kur ato të jenë rritur pak”, tha moderatorja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pak kohë më parë u zbulua se Eni është në pritje të ëmbël. Ajo po pret dy bebushe binjake, emrat e të cilave i ka menduar.
“Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol”, tha Eni, teksa u shpreh se është shumë e lumtur dhe mezi pret që ato të vijnë në jetë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..