Lajmet e fundit

Sheiku “çmendet” pas Eni Çobanit, shihni ç’i shkruan publikisht

 

Sheiku “çmendet” pas Eni Çobanit, shihni ç’i shkruan publikisht

 

Juristja shumë e dashur për publikun, Eni Çobani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto si nga seancat e “Shihemi në gjyq”, edhe nga përditshmëria e saj.

 

Së fundmi Eni ka postuar disa foto ku shfaqet në natyrë, e veshur sportive, teksa shkruan: “Mirmëngjes nga natyra e mrekullueshme e vendit tim”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…