Lajmet e fundit

Thotë se është nga Elbasani, nuk do ta besoni origjinën e vërtetë të Salsano Rapit

 

Na është prezantuar se është nga qyteti i Elbasanit, por duket se ka disa gjëra që nuk i dimë për moderatorin e njohur Salsano Rrapi.

 

Si fillim, mbiemri i tij nuk është Rrapi, por Rapi dhe moderatori nuk është nga qyteti i Elbasanit.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Origjina e tij e largët është nga Librazhdi dhe këtë e ka treguar më së miri me anë të një postimi në profilin e tij në Instagram, shkruan meganews.al.
Salsano ka postuar një video ku shihet në liqenin e Fushë Studnës, një vend i largët turistik që ndodhet në rrethin e Librazhdit.

 

Në videon e publikuar, prezantuesi shkruan: Origjina”.
Video, më poshtë: DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE