Lajmet e fundit

Hajde-hajde! Kërcimtarja shqiptare, ”flet me Putin”: Dua të martohem

Ka ll ashi merrë vëmendje shpesh nga mediat rozë për shkak të postimeve të saj në rrjetet sociale ku është mjaft aktive me aktivitete të ndryshme.

 

Duke qenë se së fundi në krye të lajmeve është situata në mes Rusisë – Ukrainës, nuk mungojnë as postime e statuse të ndryshme drejtuar presidentit rus, Vladimir Putin.

 

Së fundi, ka reaguar edhe Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila përmes rrjetit social TikTok ka realizuar një “bisedë” me Putinin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo ka postuar fotografi të imazhit të saj të njëpasnjëshme me të Putinit, ku aty shihet se i kërkon të ndalojë l uftën sepse ka plane të “martohet”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Kështu kjo gjë është përcjellur me të qeshur nga imazhet e kombinuara nga vallëtarja e që bëri dhe të komentohet.