Lajmet e fundit

‘Ç’të Pëlqen Te Ermali Që E Mban Akoma?’, Ami I Mbyll Gojën Albërie Hadërgjonajt

 

‘Ç’të pëlqen te Ermali që e mban akoma?’, Ami i mbyll gojën Albërie Hadërgjonajt

 

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Ami i është përgjigjur disa pyetjeve në Facebook të bëra nga fansat, por mes tyre edhe këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj. “Çfarë të pëlqen te Ermali që po e mban kaq gjatë?”, ishte pyetja e Albëries.

 

“Në fakt mua më duket shumë shkurt”, u përgjigj Ami. “Po Albëria ngaqë është vetë e ndarë nga burri, do t’i ndajë dhe të tjerët, që të mbajë sa më shumë njerëz tek klubi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Gratë e divorcuara”, tha Ermali.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..