Lajmet e fundit

Fiks Si Nuse Fshati/ Ja Si Dukej Xhensila Kur U Fejua Me Besin

 

Kengetarja e njohur eshte e martuar me aktorin e humorit Besart Kallaku me te cilin ka edhe nje femije.

 

Ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar disa foto nga fejesa e saj me Besin.

 

Xhensila shfaqet me nje fustan bojeqielli dhe me vetulla te holla ndersa Besi me kostum. Ceremonia e fejeses se tyre ka qene mjaft private.
Paraqitja e tyre duket shume ndryshe nga si ata jane sot. Te dy duken me te rinj, por simpatike dhe te lumtur ne pranine e njeri-tjetrit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Xhensila dhe Besi vazhdon te jene te dashuruar dhe kete e kane pohuar te dy ne daljet e tyre publike. Secili prej tyre tani vazhdon jeten dhe karrieren artistike te mbushur me shume projekte te reja.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…