Lajmet e fundit

Në Koma Prej Javësh, Vjen Lajmi I Madh Nga Aktorja “Mia Koluçi”

Advertisement

 

< img decoding="async" src="https://i.imgur.com/fkJWBXS.jpg" />
Advertisement

Në koma prej javësh, vjen lajmi i madh nga aktorja “Mia Koluçi”

 

Më në fund ajo tashmë është “zgjuar”. Aktorja dhe këngëtarja Anahi, e njohur për të gjithë ne si Mia Koluçi në serialin “Rebelde”, kaloi një periudhë të vështirë para pak muajsh.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Ajo ka qëndroi në koma për disa javë, në një luftë të ashpër midis jetës dhe vdekjes. Por, jeta i buzëqeshi sërisht duke i dhënë një tjetër shans dhe një tjetër gëzim të paçmueshëm, si ai i ardhjes në jetë të një fëmije.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nëpërmjet postimit të fundit në Instagram, Anahi ndan këtë lajm të gëzuar me të gjithë ndjekësit të cilët nuk i kanë kursyer urimet tyre!

Advertisement
Advertisement