Lajmet e fundit

(Video) ‘U Shokuan Vjehrri Dhe Vjehrra’, Ngjarja E Sikletshme Kur Ermali Shkoi T’i Kërkonte Dorën Amit..

 

Ermal Mamaqi ishte i ftuar sot në “E diell”, në rubrikën “N’fermë”, ku tregoi një ngjarje të sikletshme që ka ndodhur kur ai dhe prindërit e tij shkuan të kërkonin dorën e Amit.

 

Ermali tregoi se babai i tij është shumë humorist dhe e porositi që të mos bënte shumë humor.
Por në momentin kur Ami po hapte shampanjën, babai i Ermalit bëri një shaka që i tmerroi të gjithë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Babai im është një nga njerëzit më humorist dhe përpara se të hynim tek shtëpia e vjehrrit i thashë ‘Përpiqu të mos bësh shumë humor’. Bëmë muhabet, ndjenjëm, dhe kur erdhi momenti që Ami do hapte shampanjën, babi tha: ‘Mos e hap atë shampanjë’.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ngelëm ne, mendova se u prish fejesa, u tmerruan vjehrri dhe vjehrra.
Pastaj tha babi: ‘Unë nuk po shoh gotat’. Aty thashë shyqyr do bëhet fejesa”, tregoi Ermali.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…