Lajmet e fundit

E mbante sekret/ Ky është ish burri i Arbanës: Ajo e la për Eduartin…!

 

E mbante sekret/ Ky është ish burri i Arbanës: Ajo e la për Eduartin…

 

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, pasi emisionet dhe spektaklet që ka drejtuar ndër vite kanë rezultuar një sukses i garantuar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Po flasim për prezantuesen e njohur të Top Channel, Arbana Osmanin.Arbana edhe pse është një personazh shumë i njohur në shoëbizin shqiptar është munduar që gjithmonë familjen e saj ta mbaja larg vëmendjes së mediave, por kjo ndryshoi pas ndarjes nga bashkeshorti, dhe lidhjes se saj me Eduartin ku tashme eshte dhe shtatzene.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por kush është ish burri i Arbana Osmanit? Ai quhet Ardit është financier me profesion.Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana, ata janë prindërit e një djali. Pas ndarjes qe thuhet se nuk u prit mire, Arditi u largua nga Shqiperia drejt amerikes.