Lajmet e fundit

Konfirmohet e gjitha për lidhjen e Adrianës me futbollistin Keith Groeneveld

Ka disa ditë që në rrjetet sociale është përfolur për një ndarje të mundshme mes Adriana Matoshit dhe futbollistit afrikan, Keith Groeneveld.

 

Edhe pse disa portale kanë shkruar që raporti i tyre nuk është prishur, disa detaje e konfirmojnë të kundërtën.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Me një hulumtim të vogël në rrjetet sociale shohim s.e Adriana dhe Keith nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Gjithashtu edhe një detaj tjetër ishte se Keith i ka fshirë të gjitha fotot me Adrianën, ndërsa kjo e fundit jo./Indeksonline/