Lajmet e fundit

Emina Cunmulaj Acarohet Keq Me Priftin: I Sëmurë, Do Ja Kisha Thyer Dhëmbët…

 

Emina Cunmulaj acarohet keq me priftin: I sëmurë, do ja kisha thyer dhëmbët…
Modelja Emina Cunmulaj e cila jeton në Amerikë me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj, sot ka shpërndarë në rrjetet sociale diçka që e ka acaruar tepër.

 

Ajo ka sjellë rastin e një fëmije, të cilët prindërit e kishin dërguar që ta bekonin të prifti, ndërsa ai kishte përfituar nga rasti duke e dhunuar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Do e godisja me grusht në fytyrë dhe do ja kisha thyer dhëmbët në gojë. Më vjen për të vjellë”, shkruan Emina.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..