Lajmet e fundit

I Dinim Të Ndarë, Si Na Paskan Gënjyer Bleona Me Ganiun, Ja “Letra” Që I Nxori Zbuluar…

Advertisement

I dinim të ndarë, si na paskan gënjyer Bleona me Ganiun, ja “letra” që i nxori zbuluar

 

Bleona Qereti dhe Gani Bardhi kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit në vendin tonë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Por, teksa mendonim se ishin ndarë, paska qenë e kundërta… Ç/ifti, në regjistrat shqiptarë duket të kenë figuruar të martuar deri këtë muaj, përkundër procedurave të divorcit në Amerikë të zhvilluara në vitin 2011. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement