Lajmet e fundit

Vajza e Shyhretës posedon veturë me çmim prej 64mijë euro: Nuk ma bleu Mami por ja si e bleva!

Advertisement

 

Engjellusha Salihu pati fatin të vazhdoj rrugën e nënës në skenën muzikore, ku ka sjellë këngë të shumta si solo po ashtu edhe bashkëpunime.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

E gjithë kjo famë ka bërë që të ketë ndjekës të shumtë në çdo vend ku ka shqiptar.Ajo gëzon edhe një jetë luksoze, ku shpesh herë e kemi parë duke u veshur firmato.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Një ‘sekret’ që nuk e kemi ditur nga ajo është se qenka meraklike edhe në vetura.Vajza e Shyhretës posedon veturë me çmim prej 64mijë euro: Nuk ma bleu Mami po e bleva vet!

Advertisement
Advertisement