Lajmet e fundit

Adi Krasta Habit Fare Me Rrëfimin: S’më Durohej Mua Dhe Gruas Ikëm Më Shpejt Nga Dasma Jonë Qejf I Madh…

Advertisement

 

Adi Krasta ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan” mbrëmjen e djeshme ku u vendos përballë pyetjeve të gazetarëve të vegjël. E vogla Klea e pyeti Krastën nëse ka qeshur apo ka qarë kur është martuar

 

Adi Krasta prezanton për herë të parë vajzën, krejt kundër rregullave, por me një arsye

 

Gazetari tregoi një histori që nuk e kishte thënë më parë sesi ka ikur nga dasma para kohe së bashku me gruan.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Klea: Njerëzit kur martohen gëzohen, pro ti kur je martuar a je gëzuar, apo ke qarë?
Adi Krasta: Klea po qejf i madh shumë. Aq qejf i madh sa nga dasma ime në fund nga ora 12 ikëm ne si burrë e grua. Kishin ardhur njerëz nga jashtë që bënin qejfin e tyre.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Alketa Vejsiu: Po juve çfarë bënit, flinit apo vazhdonit romancën? Adi Krasta: E quanim një dasmë eksperimentale.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement