Lajmet e fundit

Agron Llakaj Poston Foton E Bashkëshortes Dhe Rrëqeth Me Postimin E Tij Ndaj Saj…

Agron Llakaj, i ka kushtuar një dedikim prekës bashkëshortes së tij me rastin e 60-vjetorit të lindjes dhe ai eshte shume i lumtur.

 

Ai ka zgjedhur të ndajë një foto të tyre me nipat dhe mbesën, duke i uruar Kostandinës edhe 100 vite të lumtura dhe dite te bukura se bashku.
Ja dhe postimi i plote

 

..e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostandina ! Per buqete zgjodha kete foto ,kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri…,Adea,Teos dhe Brus .

 

Gezofsh dhe per 100 ! Nuk festojme dot sic do deshironim…,por do pime dolli zemre e dashurie…,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin !