Lajmet e fundit

Dikur E Shinin Vetëm Të Qeshte/ Por Shikoni Si Duket Tani Ish-Gruaja E Edi Ramës, Aktorja E Madhe Matilda…

Dikur e shinin vetëm të qeshte/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja e Edi Ramës, aktorja e madhe Matilda…

 

Para 35 vitesh ajo ishte nje nga ikonat me te bukura te kinematografise dhe teatrit.

 

Aktorja Matilda Makoci ishte nje nder vajzat me te bukura te asaj kohe, qe shume shpejt u e pjese e kinematografise dhe terhoqi shikimin e shume djemve kur kalonte neper rruge.

 

Por ajo vazhdon te jete ende nje zonje e cila publiku e do edhe permes ekranit por ne heshtje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Tashme pas 35 vitesh e larguar nga karriera, pas nje jete te heshtur duke zgjedhur te beje nenen dhe rritja e djalit te vetem, edhe pas shume veshtiresise te medha ajo u perpoq te rindertoje jeten e saj.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…