Lajmet e fundit

E La Burri Pasi Ajo Mbeti Në Ka Rrocë: Nuk Do Besoni Se Çfarë Bëri Kjo Grua Më Pas..!!!

Advertisement

Ndërsa ishte ende në s pit al dhe mjekët nuk i jepni shpresa se do të ecte sërish, bash këshorti i saj me të cilin kishte 14 vite martesë, i kërkoi të di vorco heshin.

 

37-vjeç ar ja Riona Kelly, nga Anglia, ka treguar se ai ishte ça sti që e rr ënoi edhe më shumë, megjithatë e gjeti for cën dhe vazhdoi jetën së bashku me fëmijët e saj. Pas një lajmërimi në Facebook ku kërkonte një trajner personal për ta ndihmuar të ushtronte këmbët, ajo ra në kontakt me Keith Mason.

Advertisement

 

Kaluan rreth 6 muaj dhe ajo arriti që të ngrihej sërish në këmbë, me ndihmën e pat ericave dhe karriges me rrota kur i duhej të lëvizte më dista nca të largëta, por megjithatë ajo mund të ecte dhe të kishte një rutinë të përditshme në shtëpi.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

E jo vetëm kaq, por gjatë kohës që Keith e ndihmonte, ata ranë në dashuri dhe tashme prej 11 muajsh jetojnë të lumtur në një shtëpi, së bashku me vajzën nga martesa e 35-vjeçarit dhe 4 fëmijët e Rionës

Advertisement
Advertisement