Lajmet e fundit

Fatos Nano I Marrosur Pas Saj Që 24 Vjeç, Por Xhoana I Ndau/Ja Si Dukej Rexhina Nano E Re (Foto)

Advertisement

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Elegante, e bukur, fisnike të tillë mund ta përshkruash Rexhina Nanon atëherë dhe sot. Áso kohe shok klase me liderin historik të Partisë Socialiste Fotos Nano. Vite më pas u bë bashkëshortja e tij. Prej shumë kohësh, plotë 27 vite qëndruan të martuar. Nga kjo martesë kanë dy fëmijë, Sokolin dhe Edenë.

Advertisement

 

Rexhina dhe Fatos Nano u lidhën në martesë që në moshën 24 vjeçare. U njohën në ambientet e gjimnazit “Sami Frashri” në Tiranë. Fati e deshi që ata të mos ishin më bashkë, pasi çifti u divorcua në vitin 2001, përkatësisht 50 vjeç. Pas divorcit Rexhina mbajti sërish mbiemrin e bashkëshortit.

Advertisement
Advertisement

 

Lideri i PS në vitin 2001 u martua në një ceremoni në kishë me dashurinë e re, Xhoana Nano. Ndërkohë që ka dhe një djalë të birësuar nga martesa e tij me Xhoana Nanon, Klajdin, 23 vjeç. Një ditë më parë Rexhina u shfaq në një event publik krah bashkëshortes së Edi Ramës, Lindës./fjala

Advertisement