Lajmet e fundit

Iku dhe beqaria/ Mariza Ikonomi tregon njeriun që i ka marrë zemrën…

Advertisement

Iku dhe beqaria/ Mariza Ikonomi tregon njeriun që i ka marrë zemrën…

 

Këngëtarja Mariza Ikonomi e ftuar në emisionin “Rudina“ ka pranuar se është e dashuruar.
Por nuk zbuloi detaje të tjera rreth personit që i ka rrë mbyer zemrën.

 

Advertisement

Ajo u shpreh se “dashuria është gjithçka, është vetë jeta“, ndërsa u shpreh se pa familjen e saj nuk do mund të mbijetonte.
“Dashuria është gjithçka, është vetë jeta.“Dashuria është gjithçka, është vetë jeta.
Patjetër që po, jam e dashuruar,“- tha këngëtarja.

Advertisement

 

Teksa moderatorja e emisionit e ngacmoi më shumë për të ditur rreth jetës private të Mariza Ikonomit.
Duke i kërkuar emrin apo gërmën e parë të emrit të dashurisë së saj këngëtarja u përgjigj me shaka: “Zh.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Paske bërë rrugë të gjatë deri tek ZH-ja,”– shtoi moderatorja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement