Lajmet e fundit

Meleku E Vogël I Bëri Gjithë Shqiptarët Për Të Qarë/ Shihni Sa Është Zbukuruar Tani

Meleku e vogël i bëri gjithë shqiptarët për të qarë/ Shihni sa është zbukuruar tani

 

Meleku e vogël i bëri gjithë shqiptarët për të qarë/ Shihni sa është zbukuruar tani

 

Vogëlushja Beren Gokyildiz fitoi zemrat e të gjithë publikut shqiptar me rolin e saj në serialin “Nënë”.
Beren është vlerësuar jashtëzakonisht për talentin e saj. Ajo ishte vetëm 7 vjeç kur luajti rolin e “Melekut” apo “Turnës” në vitin 2016.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Vitet kanë kaluar dhe Beren Gokyildiz tani është rritur. Aktorja poston vazhdimisht në profilin e saj në Instagram dhe në fotot e fundit gati nuk njihet. E veshur me shumë stil, me xhinse të grisura, xhaketë me xixa dhe syze dielli, Beren duket si një vajzë e rritur.