Lajmet e fundit

Mosha Për Të Është Thjesht Një Numër: As Që U Shkon Ne Mendje Se Sa Vjeç Është Rudina…

Advertisement

 

Ajo eshte nje nga ikonat e televizion shqiptar Rudina është një nga prezantueset më të njohura të ekranit e cila e ka nisur karrierën që kur ka qenë në moshë të re.

 

Emisionet e saj jane gjithmon te bukura dhe ajo gjithmon ka patur nje sukses. Gjate karrierës së saj ajo ka patur mjaft emisione ka mi 20 vite ne televizion dhe tashme ajo ka nje audience te madhe.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Rudina ka lindur ne vitin 1974 dhe është plot 46 vjeçe. Por, për Rudinen mosha është thjeshtë një numër, asgjë më tepër. Ajo vijon të jetë më në formë se kurrë dhe nuk e tregon aspak moshën që ka. Ne i urojme Rudines jete te bukur dhe te lumtur. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement