Lajmet e fundit

Ndodhë e Papritura Nga Jeta Familjare E Moderatores Rudina Magjistarit, Çfarë është Ajo Që Po Ndodh Me Të Dhe Bashkëshortin e Sajë…

Advertisement

 

E papritur nga jeta familjare e Rudina Magjistarit, çfarë po ndodh me të dhe bashkëshortinShty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Rudina Magjistari gjithnjë është treguar hermetik sa i takon jetës së saj familjare. Por sot na ka treguar se ajo ka plot 10 vite me bashkëshortin e saj, dhe sa sa shumë e vlerëson atë dhe se sa shumë e do, e ka treguar në këtë dedikim…Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

“10 vite bashkë. 10 vite të mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gëzuar përvjetorin jeta ime, bashkëshorti im më mbështetës, babai model e shoku më i mirë. Je shkëmbi im e mbështetja më e sigurt. Përgjithmonë! Të dua pafund, i shtrenjti im!“, ka shkruar Rudina.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement