Lajmet e fundit

Njohja Me Bashkëshortin Në Moshën 19 Vjeçare, Femijet Dhe Divo Rci I Prinderve… Një Rrëfim Për Jetën E Alketa Vejsiut

Advertisement

 

Alketa Vejsiu nje nga ikonat e ekranit shqiptar e lindur per te qene e tille dhe plot talent.

 

Ajo e mban shume private jeten ne familje dhe ne dime shume pak per jeten e saj.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Alketa thote se dashuria për familjen qëndron mbi të gjitha të tjerat, sado i apasionuar të jesh dhe ketu ka te drejte. Ajo eshte nje nënë e përkushtuar dhe shume e dashur. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement