Lajmet e fundit

“Paguaj Borxhet O Fasadé”! Blogerja E Famshme Leshon Gojen:Jonida Maliqi, Mjeré Ti…

Advertisement
Advertisement

 

“Paguaj borxhet o fasadé”! Blogerja e famshme leshon gojen:Jonida Maliqi, mjeré ti…

 

Duket se per Jonida Maliqin nuk eshte nje periudhe pozitive, pasi se fundmi eshte perballur edhe me kritikat e blogeres se famshme, Danaj.
Kjo e fundit ka vene re qe…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

jonida Maliqi ndjek moden dhe tenton te dale ne publik me tendencat e fundit, por sipas blogeres, cdo gje mbetet thjesht nje fasade.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement