Lajmet e fundit

Si Ne Perralla/ Shikoni Si Duket Brenda Shtëpia Luksoze E Kryeministrit Rama…

Advertisement

 

A jeni kuriozë ta shikoni?
Banesa e kryeministrit Edi Rama në Surrel është komentuar shumë jo vetëm nga kundërshtarët e tij politikë, që e kanë përdorur pothuajse në çdo deklaratë, por edhe nga qytetarët për arkitekturën e saj të veçantë, e para e atij lloji në Shqipëri.

 

Kurioziteti ka qenë i madh, nisur edhe nga deklaratat e kryeministrit që e përshkruante si “një shtëpi e ndërtuar me beton, pa suva, pa dritare, pa mobilje”.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

Advertisement

 

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama ose thjeshtra, ka publikuar disa foto në “Story” në Instagram të një ndërtese, e cila nga përshkrimi është mjaft e ngjashme me shtëpinë e Kryeministrit në Surrel.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

E sipas mediave shqiptare, fotot e publikuara nga Rea janë të shtëpisë së kryeministrit Rama.

Advertisement