Lajmet e fundit

Stefi Përlot Me Rrëfimin Për Gruan/ Ma Mori Sëmundja E Ligë, Kam 5 Vjet Që Qaj Për Të…VIDEO

Advertisement

Këngëtari i njohur Stefi Prifti, ka folur mbrëmjen e djeshme për ndarjen nga jeta të bashkëshortes së tij, Marina Prifti, 5 vite më parë.

 

Stefi Prifti flet pas humbjes së gruas: Fjalët e Endrit që më përlotën
Ai ka thënë se edhe pse kanë kaluar 5 vite, nuk mund ta harrojë bashkëshorten. “E kam vuajtur. Vazhdoj ta vuaj.

 

Advertisement

Ndoshta do vazhdoj ta vuaj për tërë jetën”, tha ai ndër të tjera, ndërsa shtoi se më e vështirë ikja e bashkëshortes ka qenë për vajzat.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Edhe unë kam kaluar një fatke qësi të madhe në jetë time, ku humba bashkëshorten para 5 vitesh”, – ka treguar Stefi. “ “Kanë kaluar 5 vite. Nuk e di. Ka qenë humbje e madhe. E kam vuajtur.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Vazhdoj ta vuaj. Ndoshta do vazhdoj ta vuaj për tërë jetën. Për vajzat e mia ndoshta ka qënë më e vështirë. Është një gjë që nuk kthehet. Nuk bëhet më siç ka qenë. Dhe nuk harrohet kurrë!”, ka rrëfyer këngëtari i njohur në emisionin “E ardhmja është vajzë”.

Advertisement
Advertisement