Lajmet e fundit

Te Gjithe Shqiptaret E Duan! Angela Merkel Feston Ditelindjen, Nuk Do Ta Besoni Sa Vjece Ben Ajo

Advertisement

Angela feston 67 vjetorin dhe Gani Dreshaj, zevendes Ministri i Puneve te Jashtme ishte zyrtari i pare Kosovar qe e uroi zonjen Merkel.

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ai e ka vleresuar shume figuren e saj te dalluar duke e quajtur si nje mike te madhe te Kosoves.

 

“Sot feston ditëlindjen e 67-të Frau Angela Merkel. Kancelarja e zonja arriti që për 15 vite në krye të kësaj detyre ta rris fuqinë ekonomike dhe politike të Gjermanisë në nivele më të larta globale.
Zonja e hekurt vazhdon të jetë model i politikbërjes kudo në Evropë dhe botë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement

 

Frau Merkel është dhe do të mbetet gjithmonë sinonim i fuqisë së gruas dhe një motiv për secilën grua në të drejtën e përfaqësimit dhe punës së denj” shkruan Dreshaj në urimin e tij të vecantë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement