Lajmet e fundit

Ua Sa Bukuri, Shikoni Super Vilën E Sonila Meços/ Ja Se Ku Ndodhet Ajo

 

Sonila Meço, Moderatorja shumë e dashur për publikun prej vitesh ne emisione televizive, po i kalon pushimet e saj në Dardhë të Korçës.

 

Atje Sonila sic duket po pushon në vilën e saj që gjendet mes nje gjelbërimit dhe natyres se bukur.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ne fotot e postuara së fundmi moderatorja ka treguar nje vile ne dy kate që të dhuron një pamje mahnitëse, e ndërtuar e gjitha prej guri dhe me një oborr plot me lule e te mbjella.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…