Lajmet e fundit

Adela U Nda Nga Jeta 4 Vite Më Parë/ Miqtë Zbulojnë Sekretin E Saj Se Cfarë Bënte Ajo, Një Njeri Me Shpirt Të Madh

Advertisement

 

Gjate emisionit televiziv “Njerez ne fokus” eshte sjelle ne kujtese gazetarja Adelajda Xhamani, qe prej 4 vitesh ka humbur jeten.

 

Miqte dhe te afermit e kujtojne si nje personazh jo vetem i njohur prej big brother por edhe shume e dhene ne bamiresi ndaj njerzve ne nevoje me sa mundesi qe kishte.

 

Keshtu ne puntaten e heres se fundit te emisionit miku i saj i ngushte Eraldo Rexho e ka kujtuar dhe zbuluar per publikun kete ane te saj.
Teksa paneli i të ftuarve po apelonte në fund të emisionit për të ndihmuar njerëzit në nevojë, drejtuesja e emisionit Ola Bruko zbuloi anën bamirëse të Adelës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Unë kam marrë disa mësimë nga ajo, e do t’i vë në zbatim në vijim…”, tha Eraldo me zë që i dridhej nga emocioni.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement