Lajmet e fundit

E mbani mend nënën e Florit tek ‘Njerëz dhe Fate’? Ja çfarë ka ndodhur sot me të…!

Advertisement

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Nje nga serialet me te bukur shqiptar pas viteve 90.Ai do të mbetet gjatë në memorien e të gjithë publikut, për arsyen se trajtonte pro blematika të familj eve shqiptare.

Advertisement

 

Te gjithe artitestet ne ate serial kane qene briliant dhe shume te dashur.

 

Një nga aktoret që tërhoqi më shumë vëmendjen në këtë realizim kinematografik ishte dhe aktorja që luante rolin e Dritës, nënës së Florit. Ajo spikati shumë me rolin e saj pasi si çdo nënë shqiptare pavarësisht bëmave të të birit, i qëndroi gjithmonë pranë dhe e mbronte.

 

Ky rol u luajt nga aktorja Pavlina Mani, e cila pas mbarimit të xhirimeve të serialit u largua së bashku me familjen e saj drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Advertisement

 

Ajo jeton në Amerikë prej më shumë se 16 vitesh dhe pamja e saj ka ndryshuar jashtëz akonisht shumë.Sepse vitet bejne te veten.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement