Lajmet e fundit

Eni Çobani prezanton djalin dhe nënën, ngjashmëria me nënën e saj të le pa fjalë..!!

Advertisement

 

Eni Çobani është ndërmjetësuesja më e njohur dhe mjaft e dashur për publikun shqiptar.

 

Ajo çdo fundjavë është pjesë e emisionit “Shihemi në Gjyq”, ku zhvillon seanca ndërmjetësimi duke ndihmuar njerëzit të zgjidhin problemet mes tyre.Ajo së fundmi ka hedhur në rrjetin e saj ‘Instagram’ një foto të djalit dhe nënës së saj.

Advertisement

 

Duke parë foton me vëmendje vemë re se ata të tre kanë shumë ngjashmëri me njëri-tjetrin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

I urojme jete te gjate dhe dite te bukura se bashku.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement