Lajmet e fundit

“Ky Doktor Disa Muaj Më Parë Më…”. Gazetarja Shp.Ërthen Ndaj Mjekut Prifti Që Iu Gjeten 500 Milione Leke, Ja Çfarë Më Ka Bërë…

Advertisement

 

Gazetarja e njohur Aida Shtino ka shp.ërthyer sot ndaj mjekut kardiolog i cili ak.uzohet për ‘ryshfet’, ku rrëfen përballjen që ka pasur më Edvin Priftin disa muaj më parë.

 

Shtino rrëfen se pikërisht ky mjek disa muaj më parë e kishte su.lmuar përmes një shkrimi të botuar në një gazetë. Shtino shkruan se pas kësaj një mori su.lmesh, aq sa iu desh që disa nga ndjekësit e saj në rrjete sociale t’i bll.okonte.

 

Postimi i plotë: Para disa muajsh ky mjek mu kendrvu duke me kthyer nje pergjigje nepermjet nje gazete dhe kishte shkruar aq gjate, duke u mare me pamjen time dhe me pas duke lavderuar punen e mjekeve sa nuk e lexova dot deri ne fund…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Sot lexoj se eshte pezulluar nga puna…. Atehere mu kundervune shume veta, duke me s.ulmuar se pse ju flisja mjekeve ne ate menyre, ndersa sot pikerisht ai doktor qe beri tere ate shkrim eshte pezulluar per ryshfet…nuk e di sa e vertete eshte kjo, sepse derisa te nxjerri vendim gjykata prezumohet te jete i pafajshem , por dijeni te gjithe ju qe me..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

det.yruat tiu bej b.llok ne fb tim dhe qe me su.lmuat , vjen nje dite dhe e verteta del ne shesh dhe gjithcka zbulohet , ashtu si drita e diellit zbulon erresiren e ndersa une ju them juve qe flisni pa menduar, here tjeter vendosni mendjen ne levizje dhe “mos tiu flasi goja para mendjes ” themi ne ne Gjirokaster…

Advertisement
Advertisement