Lajmet e fundit

Mihrije Braha E Thote Prap: Jam Femra Më E Bukur Dhe Më ..Në Kosovë

Advertisement

Mihrije Braha E Thote Prap: Jam femra më e bukur dhe më ..në Kosovë

 

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, nuk është treguar fare modeste së fundmi. Në paraqitjen e .saj më të fundit televizive, këngëtarja ka deklaruar se ajo ka pasur në plan të bëhet m jeke ose pedagoge nëse nuk do të ishte .këngëtarja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mihrije Braha prej kohësh është e përfshirë jo vetëm në muzikë, por edhe .në bi znes. Në Instagram ajo vazhdimisht vazhdon të postojë. foto ku duket bukur. Ndërkaq, së shpejti priten edhe projekte të reja muzikore. prej saj. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement