Lajmet e fundit

Na E Fshehu/ Kjo Eshte Vajza E Inis Gjonit, Qenka Rritur Shume E Bere Kopje Si Mamaja…

Advertisement

 

Inis Gjoni eshte nje nder aktoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje audience e madhe ne Shqiperi ,gjithashtu nder personazhet me te preferuara nga nje audience e madhe e huaj.

 

Eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ku vecanerisht ne rrjetin social instagram , ne llogarine e saj, ndan foto me miqte, nga jeta e saj private ,rutina e dites dhe profesioni i saj .

 

Por edhe pse eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ne instagram sidomos, Inisin nuk e shohim shpesh me vajzen e saj te vogel, me te del rrallehere ne publik .
Kete here, Inisi zgjodhi te ndaje disa foto ku shfaqej sebashku me vajzen e saj, dhe duket kaq bukur. Shohim qe vajza e saj e vogel i ka ngjare shume mamase , kopja e saj qenka.

Advertisement

 

Inisi gjen kohe shume edhe per vajzen, pasi eshte shume e preokopuar me profesionin e saj si aktore dhe regjizore, ku shpesh merr pjese ne shfaqje teatrale ne Tirane.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nga nje martese e cila nuk rezultoi aq afatgjate sa pritej, me nje person akoma te panjohur per publikun, erdhi ne jete vajza e Inisit.
Qenka bere nje zonjushe e vertete. Kujtojme gjithashtu qe Inis Gjoni mbetet nje nder aktoret dhe regjizoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu nder vajzat me te komentuara nga media roze.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement