Lajmet e fundit

Naim Abazi: Mos I Besoni Halil Kastratit Sepse Ai Është Një…

 

Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve ! Kom enti juaj?!

 

Kjo qfare ka thene Naim Abazi eshte absurde. Qfare mendoni per keto fjale te tij. Shprehuni me komente. LajmiTjeter: Turqia konservatore është mbrapa me një përqindje të vogël prej 3%. Dhe kombi në krye të listës? Udhëheqësi botëror për nënat e vetme? Është Islanda.

 

Më shumë se dy të tretat e foshnjave Islandeze, 67% janë të lindur nga prindërit që nuk janë të martuar. Kjo mund të jetë një dallim në të gjithë botën.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Por në vendin e vikingëve, kjo është një pikë krenarie. Ishulli mund të jetë përmirësuar nga trazirat por është shoqëria më feministe në planet. Me rreth 320,000 qytetarë, Islanda ka më pak njerëz por më shumë akullnaja, ujë të pastër e të freskët.Pamjet KE TU.